Rybáři Studénky

Datum
Vložil
Titulek

Re: Jeseteři

zdar chlapi na ty jesetery bude každy čekat ,to bude pekny zažitek ,,ho dostat na prut ,,,kolik je lidi prihlasenych

Datum
Vložil
Titulek

super práce

Chlapi! Nic neměňte! Vámi organizované závody jsou vždy perfektní. Je tam sranda a tak to má být. Ve chvíli kdy místo cen dáte peníze, nebudete se stačit co se Vám tam na závody začne sjíždět za závodníky. Obyčejný rybář si už neškrtne. Hrozně mě mrzí že jsem se nemohl loni zúčastnit a nebudu moci ze zdravotních důvodů (operace kyčle) ani teď, ale příští závody už určitě nevynechám. Hlavně chlapi zůstaňte sví a i nadále odvádějte super práci jako doposud. Petrův zdar a hodně úspěchů pánové... :-)

Datum
Vložil
Titulek

Rybářské závody 2016

Předběžný termín rybářských závodů v příštím roce je 4. 6. 2016.

Datum
Vložil
Titulek

Výlov 2015

Na vlastní oči jsem se přesvědčil o množství,různosti i velikosti ryb v této vodě.Smekám klobouk před rybáři ze Studének-perf.práce.Naschle př.rok na závodech.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Výlov 2015

Děkujeme za uznání, to vždy potěší!! V rozjeté práci budeme nadále usilovně pokračovat a zlepšovat se. Již nyní mohu prozradit, že v příštím roce se chystá nákup několika jeseterů...

Datum
Vložil
Titulek

STAV ZARYBNĚNÍ

Pro doplnění přidávám stav zarybnění v našem rybníku (cca 0,7 ha):
kapr - 1000 ks (100 ks nad 5 kg)
kapr koi - 70 ks
amur - 300 ks
lín - 600 ks
tolstolobik - 50 ks
candát - 30 ks
bílá ryba...

Datum
Vložil
Titulek

registrace závodníků

Měsíc před závody jsou stále ještě volná místa. Nejvyšší čas se přihlásit!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: registrace závodníků

Jen se zeptám zda mám registrovaný 3 místa? Na Charvát Valentin ;-) už nemůžu najít email :-(

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: registrace závodníků

Jasně, máte 3 místa. Letos jako jeden z prvních...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: registrace závodníků

Super ;-) už se těším ;-)

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.